Nejlepší odpočinek od každodenního stresu? Wellness a spa hotel ADAM

Jistě jste si všimli, že žijeme v době obrovského stresu, který na nás všechny působí každý den.

Někteří ho zvládají lépe, avšak jiní mají s jeho odbouráním obrovské problémy. Čas od času je totiž potřeba zpomalit a vychutnat si krásné chvíle života, nejlépe ve špičkovém wellness a SPA hotelu. Jeden z těch nejlepších se nachází ve Špindlerově Mlýně, což je skvělá lokalita pro relaxaci.

Kde se hotel Adam nachází?

V samém srdci Krkonoš vyrostl opravdu jedinečný čtyřhvězdičkový wellness a hotel Adam, který byste nalezli necelé dva kilometry od známého lyžařského střediska Špindlerův Mlýn. Nadmořská výška 850 metrů vám umožňuje užívat si nádherných výhledů na českou kotlinu, na které jen tak nezapomenete. Celá lokalita je vhodná nejen na pasivní relaxaci a masáže, ale také na horskou turistiku nebo aktivní dovolenou s malými dětmi.

Jaké SPA procedury budete mít k dispozici?

Užívat si můžete klasických wellness procedur včetně masáží, na které se však budete muset objednat dopředu. Využít můžete samozřejmě program SPA lázní, což označuje všechny procedury spojené s vodou. Nejčastěji se jedná o minerální či perličkové koupele s květinami a s uvolňující i uklidňující hudbou. SPA pobyty jsou jedním z nej relaxací, voda dokáže zázraky.

Při těchto koupelích můžete využít také speciální produkty s cíleným zaměřením na krásu a zdraví, jako jsou například esenciální oleje nebo bylinky.

Hotel Adam má v nabídce i saunu

Pokud toužíte po poněkud klidnější a intimnější relaxaci, můžete samozřejmě navštívit i finskou saunu. Zde naleznete tolik hledaný klid a odpoutání se od každodenního stresu. Vnitřek tohoto prostoru je velice dobře izolovaný vykládaným dřevem, které pozitivně působí na psychiku člověka. Často zde hraje i uklidňující hudba, což pouze podpoří proces odpočinku a relaxace.

K dispozici budete mí také bio saunu nebo aromatickou parní lázeň.
Jestliže stále bojujete s každodenním stresem, pak není nic jednoduššího než vyrazit na odpočinkovou dovolenou.

Udělejte si v práci volno a vyrazte na relaxační pobyt do wellness a SPA hotelu ADAM.