Pobyt na gotickém hradu Kost s prohlídkou


info

rezervace

mapa

Na hradu Kost zažijete to správné dobrodružství.

Jedná se o jeden z nejvýznamnějších gotických hradů v Čechách. Nejzachovalejší gotický hrad se nachází v kouzelné krajinné oblasti Český ráj.

Popis

Žízeň na hradě uhasíte výborným Kosteckým pivem. Jan Žižka tento hrad obléhal a nakonec ho pojmenoval touto větou:” je pevný jako kost a ta prý patří psu”. Nabízíme ubytování v hradním apartmánu, který je kompletně stylově zařízený, včetně prostorné koupelny a vybavené kuchyňky. Součástí apartmánu je uzavřená hradní zahrada. Parkoviště naleznete za hradem. V restauraci U Draka nebude čekat drak, ale výborné pivo a pochutiny z grilu. Na hradě budete mít dokonalé soukromí pro odpočinek.

Další služby a aktivity

Setkat se s katem není nic příjemného, ale tento Vás provede prohlídkou mučírny bez újmy. Princezna Karolínka se pochlubí pohádkami, které se zde točily a uvidíte i další skvosty šlechtické rodiny. Hradní poloha je výhodná pro zázemí, při zkoumání místních turistických tras a nedalekých památek. Prostory jsou velmi příjemné pro svatební obřady, kde si po domluvě můžete užít svůj romantický den se zajištěním všech služeb.


Podkost 1, 507 43, Sobotka