Nejen princové a princezny mohou zažít romantický pobyt na zámku

Máte dávný sen nebo přání, zažít pobyt na zámku?

Prohlédněte si nabídku pobytů na zámku v České republice. Zámků, která nabízí ubytování je mnoho. Vyberte si ten svůj romantický pobyt na zámku a zažijte pravý královský víkend.

Užívejte si dovolenou nebo víkend při pobytu na zámku jako královská rodina.

JihomoravskýZámek
2 osoby od 1 900 Kč
Ubytování na zámku Lednice

Zámecký hotel Lednice najdete přímo v areálu světoznámého zámku Lednice. Romantické ubytování v apartmánech, pokojích pro rodiny, jednotlivce i firemní teambuilding.

HradKarlovarskýZámek
2 osoby od 1 065 Kč
Pobyt na hradu Vildštejn na Chebsku

Prožijte královskou dovolenou na nejstarším panském sídle Chebska. Hrad Vildštejn stojí na žulovém ostrohu, který obtéká potok Sázek.

JihočeskýZámek
2 osoby od 1 450 Kč
Ubytování na zámku Zdíkov

Zámecký hotel Zdíkov je historickou budovou s moderně vybavenými pokoji, apartmány a dobově zařízené suite. O stravování se postará zámecké restaurace se svými specialitami.

OlomouckýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 1 583 Kč
Ubytování na zámku Goldenstein v Jeseníkách

Zámek Goldenstein, ubytování na zámku, který se nachází v horské oblasti Jeseníků, v centru zimních sportů a letní turistiky. Kompletně vybavené pokoje, nedotčená horská příroda, lákající k horským tů...

JihočeskýZámek
2 osoby od 1 000 Kč
Ubytování na zámku Skalice v Jižních Čechách

Zámek Skalice vám nabídne množství aktivního odpočinku pro všechny věkové kategorie a zájmy. Jízdárna s možností projížděk, rybaření na vlastním rybníčku, teambuildingové aktivity a spoustu dalšího...

PlzeňskýZámek
2 osoby od 1 300 Kč
Ubytování v zámeckém hotelu Metternich

Ubytování u Lázní Kynžvart v zámeckém hotelu Metternich je zajímavou a cenově dostupnou variantou pro pobyt v blízkosti světoznámých lMariánských Lázní. Hotelový resort nabízí ubytování pro dvojic i r...

MoravskoslezskýZámek
1 osoba od 1 800 Kč
Pobyt na zamku Petrovice u Karviné

Zámeček Petrovice leží uprostřed krásného parku a nabídne vám klidný a pohodový pobyt pro páry i rodiny. Vynikající stravování vyhlášené restaurace a noční bar ke příjemnému završení krásného dne na z...

ZámekZámecké hotely Česko
2 osoby od 2 013 Kč
Ubytování na zámku Třešť

Samotné srdce Vysočiny ukrývá tento historický skvost. Zámecký hotel Třešť*** Superior se nachází v malebné lokalitě Třešťských vrchů asi 19 km od krajského města Jihlava a je situován v malebném pros...

MoravskoslezskýZámek
1 osoba od 700 Kč
Ubytování na zámku Kunín s prohlídkou

Odpočiňte a načerpejte sílu U Dobré Hraběnky, v zámecké restauraci se stylovým ubytováním. Areál historického zámku v Kuníně se nachází na Severní Moravě.

VysočinaZámek
apartmán od 2 100 Kč
Ubytování na zámku Úsobí

Nabízíme komfortní odpočinek pro všechny hosty, přijeďte a přesvědčte se. Velmi dobrá poloha zámku láká k prozkoumání blízkých památek.

Hrubá SkálaLibereckýZámek
2 osoby od 900 Kč
Ubytování na zámku Hrubá Skála

Ubytování na zámku je spojeno s příjemným, relaxačním odpočinkem. Využijte našich speciálních nabídek a balíčků, z kterých si každá generace vybere to, po čem touží.

HradZámek
2 osoby od 1 400 Kč
Pobyt na nejstarším královském hradu Svojanov

Odpočinete si v pokojích, které jsou vybaveny nábytkem z přelomu 19. – 20. století. Tento hradní skvost se nalézá nad romantickým údolím řeky Křetínky.

HradKrálovéhradeckýZámek
2 osoby od 2 900 Kč
Pobyt na gotickém hradu Kost s prohlídkou

Jedná se o jeden z nejvýznamnějších gotických hradů v Čechách. Nejzachovalejší gotický hrad se nachází v kouzelné krajinné oblasti Český ráj.

HradZámekÚstecký
2 osoby od 2 200 Kč
Romantický pobyt na hradu Hněvín

Rytířský sál, vyhlídková věž, pořádání svateb a hvězdárna. Catering pro firemní akce i rodinné oslavy.

HradKarlovarskýZámek
2 osoby od 320 Kč
Pobyt na hradu Hauenštejn u řeky Ohře

Hrad Hauenštejn patří mezi zajímavé a nejtajuplnější místa na středním toku Ohře. Tajuplné ubytování v hradní ubytovně s nevšedním a originálním zážitkem.

Nevybrali jste si romantický pobyt na zámku?

Zkuste si prohlédnout romantické víkendové pobyty